U Zagrebu je danas održan 24. Susedgrad Sokol Pokal, kriterijski turnir za juniore u sportskoj borbi i kriterijski turnir u formama koji je okupio 667 natjecatelja iz 3 države ( Bosne i Hercegovina, Slovenija i Hrvatska). Zadarski Donatovci na natjecanju su nastupili s 11 natjecatelja u 3 discipline sportske borbe, forme i kick. Donatovci su se na kriterijskom turniru u formama nastupili s tri natjecateljice. Katarina Vučičić osvojila je 2. mjesto između 15 natjecatelja. U finalu je ušla kao vodeća ali je sa malom bodovnom razlikom na kraju zauzela 2. mjesto i srebrnu medalju. Lorena Furdi je također ušla u finale kao vodeća između 14 natjecateljica, ali je i njoj izmaklo za nijansu zlato, te je osvojila drugo mjesto. Nika Cetinić zauzela je 6 mjesto. U sportskoj borbi Teo Grgić i  Karmen Strgačić osvojili su prvo mjesto i zlatnu medalju. Lucija Horvat osvojila je drugo mjesto i srebrnu medalju. Brončanu medalju I treće mjesto osvojili su Luis Čakarun, Franko Benić, Toni Zrilić i Vito Horvat. U kategoriji kick zlatnu medalju osvojili su Teo Grgić i Eni Sjauš, a srebrnu medalju osvojio je Franko Benić,  Toni Zrilić te Karmen Jelčić. Članovi TK Donat Zadar tako su osvojili ukupno 14 medalja od čega četiri zlata, pet srebra i pet bronci.