Na bazenu Višnjik u Zadru održalo se Regionalno Prvenstvo Hrvatske – Regija 1 u organizaciji PK Zadar. Ukupno 130 plivača i plivačica iz 12 dalmatinskih klubova nastupilo je kroz 3 dijela natjecanja. Plivači i plivačice „Zadra“ došli su ukupno do 25 odličja, 13 individualnih i 12 štafetnih medalja. Kod plivačica, Olivera Ščrbak osvojila je zlato na 50m slobodno (27.18) te srebro na 50m leđno (31.01) u seniorskoj kategoriji. Juniorka Rita Herceg osvojila je srebro na 50m prsno (35.81) u juniorskoj i seniorskoj kategoriji U disciplinama 50m leptir (30.00) i 400m mješovito (5:24.38) bila je brončana, također u juniorskoj i seniorskoj kategoriji. Mlađa juniorka Mia Šarić osvojila je brončana odličja u disciplinama 50m prsno (37.21) i 50m leđno (33.74). Kod plivača, istakao se mlađi junior Lovre Dellavia koji je bio srebrni ml. junior i brončani junior u disciplini 50m prsno (31.42). Mlađi junior Ivano Kuman osvojio je broncu na 100m prsno (1:11.13). Štafetna odličja u muškoj konkurenciji isplivala je muška ekipa u sastavu: Tibor Harapin, Lovre Dellavia, Adrian Šaponja i Ivano Kuman na 4x50m slobodno (1:39.81) brončani juniori i seniori te štafeti 4x100m slobodno (3:47.26) brončani juniori. U ženskoj konkurenciji, plivale su: Sara Zrilić, Rita Herceg, Lucija Klasić i Marcela Lovrović štafetu 4x50m slobodno (1:56.12) te osvojile broncu u kategoriji juniorki te 4x50m mješovito (2:09.26) gdje su u juniorskoj i seniorskoj kategoriji osvojile također broncu. Mlađe juniorke u sastavu: Andrea Uhoda, Danica Sorić, Mia Zekanović i Mia Šarić, osvojile su broncu u štafeti 4x50m slobodno (1:57.73) te srebro u štafeti 4x50m mješovito (2:15.36). U štafeti 4x200m slobodno (10:20.99) ml. juniorke u sastavu: Marta Vrdoljak, Danica Sorić, Andrea Uhoda i Mia Zekanović, osvojile su ml. juniorsko srebro. Ml. juniorska štafeta u sastavuMareta Mikulić, Cvita Knžević, Lena Brok i Marta Vrdoljak, osvojila je broncu u štafeti 4x50m mješovito (2:19.03). U štafeti 4x100m slobodno (4:28.99) ml. juniorska štafeta u sastavu: Mia Zekanović, Andrea Uhoda, Danica Sorić, Mareta Mikulić, osvojila je srebro. U štafeti 4x100m mješovito (5:08.75) ml. juniorska štafeta u sastavu : Mareta Mikulić, Matea Grbin, Mia Šarić, Andrea Uhoda, osvojila je srebro.